Dobry skuteczny dietetyk poradnia dietetyczna - Warszawa Ursynów

O nas

Home » O nas

O Live Healthy

Live Healthy nowoczesna Poradnia Dietetyczna gdzie specjalistyczna wiedza łączy się z ogromną pasją. Naszym nadrzędnym celem jest zwiększenie świadomości pacjentów na temat zdrowego sposobu odżywiania oraz pokazanie jak prawidłowe nawyki żywieniowe pozytywnie wpływają na zdrowie, wzmocnienie odporności, poprawę jakości snu a przez to na doskonałe samopoczucie psychiczne i fizyczne. Jeśli chcesz wiedzieć jak smacznie i zdrowo się odżywiać, wdrożyć program dietetyczny bez drastycznych zmian i restrykcji w Twoim codziennym życiu, nie chcesz rezygnować z ulubionych smaków oraz odczuwać ciągłego głodu w Poradni Live Healthy otrzymasz wsparcie i motywację do zmiany.

Każdy z nas jest inny. Mamy odmienne upodobania żywieniowe, przyzwy­czajenia i dolegliwości. W Poradni Live Healthy znajdziesz pomoc dietetyka, który opracuje dla Ciebie program dietetyczny uwzględniający ogólny stan zdrowia, tryb życia i pracy, sytuację rodzinną, umiejętności kulinarne oraz czas jaki chcesz poświęcić na przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków.

Dietetyk

mgr Kaja Woźniak

Jestem dyplomowaną dietetyczką i założycielką Poradni Dietetycznej Live Healthy. Zajmuję się profesjonalnym poradnictwem żywieniowym, dietoprofilaktyką chorób cywilizacyjnych oraz dietoterapią wspierającą leczenie. Zawsze zapoznaję się z wynikami badań laboratoryjnych oraz przeprowadzam szczegółowy wywiad żywieniowy, aby jak najlepiej dostosować dietę do potrzeb Pacjenta. Specjalizuję się w leczeniu nadwagi i otyłości. W pracy bardzo ważne jest dla mnie indywidualne i holistyczne podejście. Towarzyszę moim Pacjentom w drodze do prawidłowych nawyków żywieniowych, słucham ich historii z zainteresowaniem i empatią. Wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie, aby wspólnie z Pacjentem znaleźć rozwiązanie oraz stworzyć program dietetyczny odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom. Lubię i potrafię dobrze i zdrowo gotować. Każdy z przepisów zawsze zostaje wypróbowany w mojej kuchni. Tworząc przepisy potraw inspiruję się kuchnią świata, obserwuję autorytety kulinarne i staram się tak skomponować potrawy, aby zachowały doskonały smak a jednocześnie były zdrowo zbilansowane.

Dietetyka jest nauką, która dynamicznie się rozwija, niemal codziennie pojawiają się nowe doniesienia i badania naukowe. Jako dietetyk czuję odpowiedzialność za Pacjentów, dlatego stale się dokształcam, uczestniczę w konferencjach, wykładach, warsztatach i szkoleniach. Zdobytą wiedzę wykorzystuję aby jak najlepiej rozwiązywać problemy, z którymi zmagają się Pacjenci.