Dobry skuteczny dietetyk poradnia dietetyczna - Warszawa Ursynów

Bez suplementów

Home » Bez suplementów
Diety bez stosowania suplementów. Główną rolę w odchudzaniu odgrywa zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna – tylko takie połączenie zapewnia długotrwałe efekty.

Dieta bez suplementów

Nie potrzebujesz preparatów na odchudzanie i nie musisz zmuszać się do radykalnych zmian.

Suplementy na odchudzanie cieszą się niesłabnącą popularnością także wśród niektórych dietetyków. W Poradni Dietetycznej Live Healthy odchudzamy bez preparatów wspomagających odchudzanie. Zalecana suplementacja witaminami i składnikami mineralnymi podyktowana jest wynikami badań laboratoryjnych i zawsze konsultowana z lekarzem.

Podstawą naszego programu dietetycznego są zdrowe produkty spożywcze. Dietetyk w Poradni Dietetycznej Live Healthy nie tylko komponuje jadłospisy, ale także uczy jak przygotowywać posiłki, aby były prawidłowo zbilansowane. Tyje się bez wysiłku, a odchudzanie wymaga zaangażowania. Niestety nie ma drogi na skróty. Nadwaga i otyłość są konsekwencją nieprawidłowo zbilansowanej diety. Nadmiar tkanki tłuszczowej gromadzi się w organizmie wskutek dostarczania z pożywieniem zbyt dużej ilości kalorii w stosunku do wydatkowanej energii. Nie istnieją magiczne tabletki odchudzające. Suplementy diety reklamowane jako ułatwiające odchudzanie w znakomitej większości nie mają naukowo udowodnionego działania. Ponadto, niektóre mogą wywoływać poważne działania uboczne lub wchodzić w interakcję z lekami. Powrót i utrzymanie zdrowej masy ciała nigdy nie będzie efektywne bez zmiany nawyków żywieniowych, kontroli ilości spożywanych kalorii i zwiększenia aktywności fizycznej.

Jeśli zależy Ci na długotrwałym spadku masy ciała zapraszamy do Poradni Dietetycznej Live Healthy.